Soğuk oda hakkında soru cevap..?

Soğuk oda hakkında soru cevap..?

Bugünkü konumuz soğuk oda hakkında bilmediklerimizi öğrenmemiz Kafamızda oluşan sorulara cevap bulmamız.

 

Soğuk oda nedir..?

Soğuk oda Ihtiyacımız olandan fazla ürünlerin saklanması için gereken bugünkü teknolojiye uygun şekilde saklamamızı sağlayan özel Dizayn edşlmiş odalardır.

 

Soğuk odalara ne koyabiliriz..?

Soğuk  odaya korunması ve saklanması gereken tüm ürünleri koyabiliriz.

istediğimiz sıcaklığına göre yaptırdığımız Soğuk Odalar istemiş olduğumuz sıcaklığa göre ürünlerimizi korur tazeliğini saklar  tadından ve renginden değişme olmaz.

 

Soğuk oda neye göre ve nasıl yapılır..?

Soğuk Odalar şimdiki zamana göre daha sistematik ve daha akıllı olarak kilitli sandviç  poliüretan panelden üretilirler.

Günlük ihtiyacınıza göre talep ettiğimiz soğuk oda projesini 7 gün içerisinde modüler soğuk oda olarak çalışır durumda teslim ediyoruz 

Ihtiyacımız olan sıcaklığa göre  soğuk oda Dizayn edilir ve ona göre kurulur,

 

Soğuk oda nereye kurulur..?

Ihtiyaç duyduğumuz soğuk odayı kurdurmadan öncesi  yetki firmamızdan gelecek yetkili kişi soğuk odanın nereye kurulup kurulmadığını sizlerle beraber karar verecek Sizlerin de mutabık olduğu bir yere soğuk odanız kurulur.

örnek verirsek Evinizdeki balkona veya evinizde bir köşeye veya mutfağınıza uygun bir yere Eğer iş yerine kurulacaksa yine sizin de karar vereceğiniz uygun bir ortama soğuk adınız kurulur.

 

Soğuk oda seçerken neye dikkat etmeliyim..?

Soğuk oda seçerken dikkat etmeniz En önemli sorun ihtiyacınız olan sıcaklık değerleri  diğer bir konu ise soğuk odanızın ihtiyacınız olan büyüklüğü bunlara karar verdikten sonra gerekli Diğer bilgiler firmamız elemanları tarafından değerlendirilecektir.

 

Bir soğuk oda projesi kaç günde teslim edilir..?      

Soğuk oda projesine onay verdikten sonra firmamız soğuk Odanızı bir hafta içerisinde montajını tamamlayıp çalıştırma ve özelliklerini tanıtım size teslim edecektir.

WhatsApp chat
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı