Soğutma Cihazları ile Sağlıklı Ürün Koruma

Fırınlar gün içerisinde sürekli olarak unlu mamûller konusunda üretim yapmakta ve bu ürünlerin soğutma cihazları ile korunduğu bilinmektedir. Unla yapılan ürünlerin raf ömürleri oldukça kısadır. Ancak oluşan talep de bir o kadar fazla olunca fırın sahiplerinin bu konuda eldeki ürünleri uzun süre koruması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Korumayı sağlamanın en sağlıklı yolu ise soğuk oda oluşturmaktır.

Soğutma cihazları, soğuk odaların temel malzemeleri arasında yer alır. Ortam ya da oda içerisinde korunması hedeflenen ürünlerin durması gereken ısı derecesi saptanır. Daha sonra bu ısı derecesine göre soğutma cihazlarının ayarları yapılır ve ısı ortama verilir. Bu ısı çoğu zaman düşük derecelere hitap etse de belirli bir dereceye kadar sıfırın üstünde de olabilir. Fırıncılık sektörü içerisinde özellikle ekmek gibi türevlerin korunmasında etkili olur.

Günlük ekmek üretimi çok sayıda yapılmakla birlikte eldeki ekmeklerin korunması adına soğutma cihazları tercih edilir. Oluşturacağınız oda içerisinde bu cihazları bulundurarak ekmeklerinizi ya da unlu mamûllerinizi kolaylıkla koruyabilirsiniz. Farklı bir koruma yönteminin yetersiz kalacağı günümüzde sizler profesyonel olarak hareket ederek olası zararınızı kâra çevirebilirsiniz.

Soğutma cihazları konusunda üretim ve satış gerçekleştiren firmamız her sektörde çalışan firma ve markalara yardımcı olmaktadır. Gerek yurt dışı gerekse yurt içi üretimlerimiz durmaksızın devam ediyor. Uzun süreli kullanıma sahip soğuk oda malzemeleri için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Kısa sürede üretilen ve satışa sunulan malzemelerimizi direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

WhatsApp chat
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı