EKOMAX Soğuk Oda Nedir

Keskinso Ekomax Soğuk Oda, herhangi bir mutfak ortamında veya hatta harici yerlerde kullanılabilecek en büyük soğutma ünitesi tipidir. Adından da anlaşılacağı gibi, bir 'Soğuk Oda' normal bir odadan daha düşük bir sıcaklığa sahip bir odadır, ancak bu, pencerelerin soğuk bir gece boyunca açık bırakıldığı bir oda ile karşılaştırılabilir olduğu anlamına gelmez. Bunun yerine, Soğuk Odalar koşullarında istenmeyen dalgalanmaları önlemek için iç sıcaklığını yüksek kaliteli yalıtımla kontrol etmek için tasarlanmış bir ünitedir.
 
Soğuk Oda genellikle büyük miktarlarda yiyecek depolamak için işletmeler  veya büyük haneler tarafından kullanılır. Siz veya işletmeniz, çok sayıda öğenin soğutulmasını sağlamanız gerekiyorsa, bir Soğuk Oda tam olarak aradığınız şey olabilir.
 
Neden Soğuk Oda Almayı Düşünmeliyim?
 
Tesisinize bir Soğuk Oda kurulmasının sayısız avantajı vardır ve eğer planlanmışsa mükemmel bir yatırım getirisi sağlayacaktır. Aşağıdaki faktörler bir Soğuk Oda'nın size nasıl fayda sağlayabileceğini gösterir:
 
Büyük Dahili Kapasite:
Büyük dahili kapasitesi nedeniyle iç boyutları bir Soğuk Oda birkaç küçük buzdolabı ile karşılaştırıldığında tek Soğuk oda çalıştırmak için daha ekonomiktir. Bu birime sahip olmak, artık aksi takdirde ihtiyaç duyacağınız birden fazla birimi satın almaya, sürdürmeye ve temizlemeye gerek olmayacağı anlamına gelecektir. 
Buna ek olarak, yiyecek stoklarınızı hacim olarak alabileceğiniz kadar çok alışveriş gezisine gitmenize gerek kalmayacak ve bu stok daha uzun süre daha taze kalacaktır.
 
Stok Dağıtımını İyileştirir:
Catering gibi endüstrilerdeki işletmeler için, gıda koşullarını ve son kullanma tarihlerini takip etmenin yanı sıra kullanımı optimize etmek için düzenli bir görünüm ve envanter bulundurmak hayati önem taşır. Boyutları ve düzenleri nedeniyle, Soğuk Odalar yiyecek depolarını döndürmeyi ve organize etmeyi çok daha kolay hale getirerek verimliliği sağlar ve içeriği düzenlemeye çalışırken hissedilen herhangi bir hayal kırıklığını önler.
 
Konum Esnekliği:
Bir EKOMAX Soğuk Odayı kurmak için yeterli alan olduğu sürece hemen hemen her yere yerleştirmek mümkündür. Yerli yerleşimler için, herhangi bir mutfak tasarımı ve düzeniyle tam olarak entegre edilebilen özel yapım bir ünite tasarlama seçeneği vardır . Bu ünitelerin çoğu dışarıda bulunur ve bir mutfakta daha fazla yer pişirmek veya ek hazırlama makineleri kullanmak için yol açar. Harici bir alana monte edilirse, Soğuk Oda uzun ömürlülüğü sağlamak için hava şartlarına dayanıklılık gerektirir.
 
Korumalı ve Güvenilir:
Bir Soğuk Oda içeriğinin potansiyel maliyeti önemli olabileceğinden, tüm birimler dış ortamdan veya potansiyel hırsızlıktan kaynaklanan gereksiz bozulmaları önleyecek özelliklere sahiptir.
 
Zaman:
Toplu alımların yasal bir seçenek olması nedeniyle, satın aldığınız taze ürün ve içeriklerin kontrollü ortam nedeniyle daha uzun süre daha taze kalacağı anlamına gelir ve bu da daha az gıda israfına neden olur.
 
Gelişmiş Hijyen:
Soğuk odalar, yiyeceklerin depolanması için son derece hijyenik bir çözüm sağlar, geniş iç kısımları nedeniyle, etler de dahil olmak üzere tüm gıda türlerini doğru bir şekilde ayırmak mümkün olacaktır, bu da bir grup içerik bozulduğunda bile yeterince yakın olmamasını sağlar saklanan başka bir şeyi etkilemek. Sonuç olarak hem kişisel refah hem de para iyileşecektir.
 
Soğuk Oda almakla ilgili en iyi özelliklerden biri, ne olursa olsun, özel gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılabilmesidir. Buna göre, bağımsız bir Soğuk Odaya veya evinize entegre edilmiş bir Odaya sahip olmak mümkündür. Köşe Buzdolabı aşağıdaki varyasyonları sunar:
 
Entegre Soğuk Oda:
Mutfağınızın tarzını rahatsız etmeden sahibine daha fazla kolaylık sağlayan tam sıcaklık kontrollü bir ünite. Bu özellik, çoğu mutfak ünitesi üreticisi için kolay bir montajı garanti etmek için istenilen  genişlikle sipariş edilebilir, bunun yanı sıra onu istediğiniz gibi bir duvarın derinliklerine koyabilirsiniz.
 
EKOMAX Split Soğuk Odalar
 
EKOMAX Kompakt Soğuk Odalar
 
EKOMAX Modüler soğuk odalar
 
EKOMAX Bağımsız Soğuk Oda: Büyük miktarda yiyecek depolaması gerekenler için idealdir. Bölünmüş ünite soğutma eklentilerini kurmak için ek bir seçenek daha geniş bir uyumluluk derecesi sağlar.
 
Kendi Soğuk Odanızı Sipariş Etme: İstediğiniz herhangi bir yere uyacak şekilde tasarlanabilen özel yapım bir ünite. olarak talep edebileceğiniz tamamen benzersiz bir Soğuk Oda olmak mümkündür.
 
Yukarıdaki öğeler ilginizi çekmişse ve daha fazla soğutma kapasitesine ihtiyacınız varsa, Soğuk Oda sorunlarınızın cevabı olabilir.

WhatsApp chat
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı