Soğutma Sistemlerinin Önemi

Bilindiği üzere dünyada birçok firma var Soğutma Sistemlerii, parçaları üretmektedir. Bunlar hem kalite hem de fiyat olarak çok farklılık göstermekte.
 
Çok kaliteli bir ürün ile soğutma grubu toplamak fiyat olarak artmaktadır. Fakat Uzakdoğu malzemeleri ile soğuk oda, soğutmai grubu üretmek fiyatı oldukça düşürmektedir.
 
Her ikisi arasındaki fark  birisinin çok kaliteli ve uzun ömürlü olması diğerinin ise ucuz ve aynı zamanda kısa ömürlü olmasıdır.
 
Biz Keskinso Soğutma, Sistemleri olarak ülkemiz şartlarına uygun ürünü seçmek ve uzun yıllar hizmet edecek şekilde dizayn etmektir.
 
Kullanmış olduğumuz ekipmanlar Alman, Fransız ve İtalyan menşeli ürün olup birinci elden tedarik ederek fiyatını en uyguna Çekerek  kaliteli ürünü en uygun fiyata imal etmektir.
 
* Soğutma grubu, kombinlerimiz 1 milimetre kalınlığında DKP saçtan lazer ve CNC sistemi kullanılarak kesilmekten ABKANTTA bükülerek endüstriyel boya ile boyanmaktadır.
 
* Soğutma grubumuz,, özel yalıtım ile kaplanıp ses izolasyonu yapılmaktadır.
 
* Elektrik kontrol panomuz Alman SCHNIDER marka kullanmaktayız.
 
* Soğutma dolaşım sistemimiz CASTEL marka kullanmaktayız.
 
* Evaporatör ve Kondenser fanlarımız Alman malı IBM marka kullanmaktayız.Kondanser, ve  evaparatör,  friterm  kariyerdir.
 
* Dijital kumandası sistemimiz CAREL XLR 170 geniş ekran uzaktan izlenebilir özelliğindedir.
 
* Soğutma kompresörlerimiz Fransız TECUMSEH  Alman  BİTZER   İtalyan DORİN   markalarıdır.
 
* Ürünlerinizin içerisinde Uzakdoğu ve kalitesiz malzeme yoktur Biz bunu müşterimize taahhüt ediyoruz.

WhatsApp chat
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı