Enter your keyword

post

Soğuk oda, soğuk hava depoları,

Neden biz
Soğutma ihtiyaçlarınız için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Planlarınız için bize danışmanız, soğutma sisteminizi tasarlama, malzeme ve ekipman temini yapma, ekipmanı kurma veya bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirme gereksiniminiz olsun, bunu gerçekleştirecek becerilere, uzmanlığa, teknolojiye ve araçlara sahibiz.

Ücretsiz danışma
İhtiyacınız olanı anlamak için sizinle birlikte çalışacağız ve size yeni bir soğuk oda, alanını tasarlamaktan işinize en uygunolanını modernize edilmesine kadar sizin için önerilerimizin ayrıntılı bir özetini vereceğiz.

Tasarım ve Planlama
İhtiyaçlarınızı karşılayacak ve bugün piyasadaki en güncel ve verimli ürünleri içeren işiniz için özel bir çözüm oluşturacağız.

Arz
İhtiyaçlarınız için en iyi ürünleri sunmak için tüm üst üreticilerle birlikte çalışıyoruz. soğuk oda, soğutucuya, dondurucuya, buz makinesine veya aradaki herhangi bir şeye ihtiyacınız olup olmadığını öğrenebilir ve destek sağlayabiliriz. Enerji verimliliği konusunda endişeli misiniz? Bununla da başa çıkabiliriz.

Kurulum
Teslim ettiğimiz ürünler doğru bir şekilde monte edilecektir, ilk kurulumun doğru yapılması, ekipmanınızın tasarlandığı gibi verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için önemlidir. 30 yıllık deneyimimiz kullandığımız araçlar kadar değerli bir varlıktır. Binlerce sistem gördük ve her işletme için ne kadar önemli olduklarını biliyoruz, bu yüzden doğru yapmaktan gurur duyuyoruz.

Bakım
Ekipmanınızın her yıl ve her yıl düzgün şekilde çalıştığından emin olmak için bakımını yapmanız önemlidir. Tam bir denetim yapacağız ve ekipmanınızın olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için gerekli olan rutin bakımları yapacağız. Her şeyin fabrika ayarlarına getirildiğinden emin olacağız ve mevcut en iyi test araçlarını kullanarak her bir bileşenin performansını dikkatlice değerlendireceğiz.

Düzenli bakım, soğutma ekipmanının ömrü boyunca toplam maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olabilir, bu nedenle en kısa zamanda bizimle planladığınızdan emin olun.

× Whatsapp